Matematyka najważniejszą z nauk jest i basta.

Jeśli obawiasz się egzaminu z matematyki, to nasze zajęcia spowodują, że będzie wydawał się łatwy. Uczymy rozwiązywania zadań i analizowania otrzymanych wyników dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoje rozwiązania są prawidłowe.

Egzamin ósmoklasisty

Pracujemy w małych grupach i staramy się odczarować matematykę. Zajęcia polecamy przede wszystkim tym, którzy uważają, że matematyka jest trudna. Na naszych zajęciach zobaczycie, że jest łatwa.

Matura

Chcesz zdać maturę z matematyki, przyjdź do nas. Nauczymy Cię rozwiązywania zadań maturalnych. Nasze zajęcia odbywają się w atmosferze pozytywnej motywacji. Dzięki niedużym grupom, każdy ma kontakt z nauczycielem.

30 zł/osoba

Zajęcia indywidualne

60 zł/osoba

Programowanie dla dzieci

W ramach zajęć

• ćwiczenie analitycznego i logicznego myślenia
  • podstawy programowania
  • tworzenie gier i animacji
  • rozwijanie pasji
  • dobra zabawa

• 8-11 lat
  • 12-16 lat
  • 5 osobowe

Artykuł Pani Ewy Krogulskiej na temat uczenia dzieciaków programowania. Lektura obowiązkowa!

Kliknięcie w zdjęcie przekieruje Państwa na blog dziecisawazne.pl

20 zł/osoba

Zajęcia plastyczne

Zapraszamy na zajęcia plastyczne w siedzibie Neo School. Miła atmosfera, świetna zabawa. Zajęcia trwają 60 minut i odbywają się raz w tygodniu.

Poniżej prace naszych wychowanków.

30 zł/osoba