Angielski

Uczymy języka angielskiego w mowie i piśmie. Przygotowujemy do egzaminów. Prowadzimy kursy biznesowe i techniczne. Nasi lektorzy poradzą sobie z Państwa lękiem przed mówieniem oraz brakami w podstawach gramatyki, które uniemożliwiają skuteczną komunikację.

Prowadzimy zajęcia indywidualne lub w grupach od dwóch do sześciu osób. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 55 minut. Zajęcia indywidualne dopasujemy do Państwa potrzeb.

Współpracujemy z najlepszymi firmami w Myślenicach

Nasi klienci o nas:

"Zdecydowanie polecam. Profesjonalna kadra, nowoczesne metody nauczania, duży nacisk na posługiwanie się językiem angielskim w mowie."


"Profesjonaliści! Polecam!"


"Gorąco polecam wszystkim, którzy nie niedługim czasie chcą przełamać barierę językową. Nauczyciele bardzo sympatyczni otwarci i przede wszystkim profesjonalni. Wymowa na bardzo wysokim poziomie."


"Wysoki poziom nauczania, świetni nauczyciele i bardzo miła atmosfera! Jak najbardziej polecam! "


"Super nauczyciele i świetna atmosfera ! Polecam!"


"Super atmosfera i najlepsi nauczyciele! Dobrze przygotowują do egzaminów oraz przełamują barierę w mówieniu z obcokrajowcami. Polecam!"

Korzystamy z platformy Google Classroom i chmurowych rozwiązań Google G Suite dzięki czemu nasi uczniowie mają szansę opanować obsługę pakietu biurowego używanego w najlepszych firmach na świecie.

Uczniowie naszej szkoły mają do dyspozycji laptopy oraz tablice interaktywne. Zajęcia odbywają się w komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych salach w siedzibie szkoły i prowadzone są przez doświadczonych i dynamicznych lektorów.