Angielski w Neo School

Nauczyciele angielskiego w Neo School wiedzą jak jednocześnie uczyć i się dobrze bawić. Jednym z przykładów jest projekt Postcrossing, który zakłada wymianę pocztówek z ludźmi z różnych zakątków świata. Dzięki pisaniu kartek uczniowie ćwiczą angielski i mają okazję poznać ciekawe osoby i różne kultury. Naszą kolekcję pocztówek można zobaczyć na stronie internetowej szkoły oraz na ścianie w sali 8 :)

Nowinki ze szkoły, kraju i świata, mniej lub bardziej poważne tematy, różne doświadczenia i to wszystko po angielsku? Tak! To wszystko znajdziecie w naszych cotygodniowych podcastach, gdzie panuje luźna atmosfera i każdy uczestnik ma coś ciekawego do powiedzenia.

Link: Keep Up With Neo Podcast

Lekcje w Neo School to zarówno przyjemność jak i wytężona praca. Nasi uczniowie przygotowują się do certyfikatu językowego CAE. Podczas ostatniego egzaminu próbnego mieli okazję pokazać swoje umiejętności w jak najlepszej odsłonie!