1. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące

Rynek 23 Myślenice

Aktualności 2020/21

EDJ 2021 film.

Obchody Europejskiego Dnia Języków w Neo School to tradycja która z każdym rokiem nabiera nowego wymiaru. Było cudownie!

Europejski Dzień Języków

Tradycyjnie w tym dniu nie mamy "normalnych" lekcji! Świętujemy przez cały dzień przy okazji dowiadując się ciekawych faktów o różnych językach i krajach.

Wernisaż Earth's Perseverance

Dziękujemy autorce prac, Julii Piwowarczyk, kuratorowi wystawy, Panu Jurkowi Fedirko oraz wszystkim zaangażowanym w organizację tego cudownego wydarzenia. Piwnica Pod Lwem rozpędza się :)

Piwnica Pod Lwem

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Earth's Perseverance" naszej absolwentki Julii Piwowarczyk.

Projekt to cykl fotografii opowiadających o Ziemi przez pryzmat wyprawy Łazika Perseverace na powierzchnię Marsa. Jest to pryzmat w niezwykłym kolorze. Dodatkowo ponownie przeżyjemy lądowanie łazika udokumentowane przez NASA. Całość wieńczy wyjątkowa instalacja nawiązująca do idei projektu.

Poniedziałek, 20 września, godzina 18:00!

Zwolnieni z Teorii

Odwiedziła nas dzisiaj Pani Weronika aby opowiedzieć o olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Masa informacji w krótkim czasie, idziemy odpocząć na weekend przetrawić to wszystko :)

Piwnica Pod Lwem

Oficjalne otwarcie nowego miejsca na kulturalnej mapie Myślenic już w najbliższy piątek!

Działalność rozpocznie od wystawy absolwentki naszego liceum.

Piwnica Pod Lwem będzie miejscem "kultu kultury", gdzie młodzi artyści będą mogli prezentować swój dorobek.

Naszą misją jest pomóc młodym, zdolnym rozwinąć skrzydła!

Wyjazd integracyjny 2021

Pierwsze dni września spędziliśmy wspólnie w Bazie Szkoleniowo-Wypoczynkowej "Lubogoszcz". Kadra bawiła się świetnie, mamy nadzieję, że nasi uczniowie również :) !

Rada Pedagogiczna

Tradycyjnie przed rozpoczęciem roku szkolnego spotkało się grono pedagogiczne Neo School. Przedyskutowaliśmy pomysły na nadchodzący rok szkolny i wyszło nam, że będzie jeszcze weselej niż w roku ubiegłym :)

Teatr Melpomena

Pierwsza wizyta przedstawicieli Teatru zakończona sukcesem. Szczegóły projektu i działań podziemnych już wkrótce!