Camp Bieszczady 2022

Zapraszamy młodzież klas 7 i 8 szkoły podstawowej, uczniów i kandydatów do naszego liceum na wakacyjny wyjazd w Bieszczady.

Cudowne towarzystwo, rewelacyjni opiekunowie oraz miejsce zapewniające moc atrkacji to przepis na świetnie spędzony czas.

Jeśli masz ochotę przeżyć niesamowitą przygodę , poznać super ludzi jedź z Nami!

TERMIN WYJAZDU:

25.07.2022 - 31.07.2022

Miejsce

Udamy się do cudownego miejsca w Bieszczadach, zapewniającego całą masę atrakcji. Kliknięcie w zdjęcie obok zabierze Państwa na stronę internetową ośrodka.

Opiekunowie

Młodzieżą zajmować się będzie wykwalifikowana kadra Neo School - Pani Karolina (psycholog), Pani Joanna (anglistka) oraz Pani Ewa (polonistka).

Program

Plany są ambitne :)! Będzie między innymi czas na szybkie pogawędki w języku angielskim, spływ pontonami, survival, poszukiwanie skarbów i zwiedzanie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Oprócz tego masa czasu na poznanie fajnych ludzi!

Cena: 1699* zł

*możliwa płatność w ratach

Co dajemy w cenie?

Cena zawiera transport, opiekę świetnych wychowawców, instruktorów, zakwaterowanie w Osadzie, pełne wyżywienie, wszystkie atrakacje oraz ubezpieczenie NNW.

Jak się zapisać?

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat Neo School w godzinach od 8:00 do 16:00.

Email: sekretariat@liceum.neoschool.pl

Można również skorzystać z formularza poniżej.