Neo School krok po kroku.

Kontakt z sekretariatem

Rozmowa z Panią Karoliną to zawsze przyjemność. Umówicie Państwo spotkanie w dogodnym terminie oraz otrzymacie wszystkie niezbędne informacje.

Test poziomujący ONLINE

Pierwszy etap weryfikacji poziomu (jeśli jest potrzebna). Test wykonany w ciszy i spokoju. Bez presji czasu i stresu. Chcemy się dowiedzieć od czego zacząć Państwa przygodę z językiem angielskim.

Test dostępny jest na naszej stronie.

Spotkanie z metodykiem

Rozmowa face to face z Panem Łukaszem. Zawsze jest wesoło, diagnozowanie poziomu i potrzeb nie trwa długo. Po tym spotkaniu wszystko będzie już jasne. Rozpoczniemy poszukiwanie odpowiedniej grupy lub skroimy kurs na miarę.

Konto Google G Suite

Stworzenie konta w naszym systemie - klienci mają dostęp do wszystkich materiałów, nagrań, quizów, prezentacji, gier itd. używanych przez naszych lektorów.


Pierwsze zajęcia

Spotkania dwa razy w tygodniu pozwalają lepiej utrwalać nowo poznane słownictwo i struktury gramatyczne. Koncentrujemy się na komunikacji w języku angielskim.

Używane przez nas technologie nie tylko dobrze wyglądają w materiałach marketingowych ale przede wszystkim pomagają utrwalać poznawany materiał.