Neo Language School

Kursy językowe stacjonarnie i online.

Małe grupy

Grupa maksymalnie 4-osobowa. Mówisz na każdych zajęciach. Nie ma szans na drzemkę. Kontakt wzrokowy z lektorem w cenie.


Czas

Zajęcia trwają 55 minut. Nie zdążysz się znudzić i maksymalnie wykorzystasz zajęcia.


Lektorzy

Atmosfera na zajęciach obowiązkowo luźna. Takie mamy zasady. Stres i ciśnienie w nauce nie pomagają. Lektorzy z osobowością, humorem, profesjonalizmem i pasją czuwają.

Sprzęt

Nasi klienci mają do dyspozycji laptopy, tablice interaktywne, telewizory i projektory. Znajdą się jeszcze dwa klimatyzatory ;)

Technologia

Najnowocześniejsze rozwiązania od firmy Google. Masz dostęp do materiałów 24/7. Zawracać głowę lektorom również możesz 24/7.

Miejsce

Jesteśmy w samym sercu Myślenic. Piękne wnętrza i piękny widok za oknem mobilizują do lepszej pracy.

Szkoła w Mapach Google.

Karolina Marszalik

Sekretariat Szkoły

sekretariat@liceum.neoschool.pl

Telefon: 690010022

Pytaliśmy naszych klientów co sądzą o nauce języka angielskiego w Neo School:

"Zdecydowanie polecam. Profesjonalna kadra, nowoczesne metody nauczania, duży nacisk na posługiwanie się językiem angielskim w mowie."

"Świetne dopasowanie do grup na podstawie poziomu, możliwość mówienia w języku angielskim bez przerwy, super atmosfera, lekcje bardzo przyjemne, mimo tego wiele można z nich wyciągnąć."

"Nauka na laptopach, aplikacje od Google, nacisk na mówienie po angielsku, bardzo dobre przygotowanie do egzaminów."

"Gorąco polecam wszystkim, którzy nie niedługim czasie chcą przełamać barierę językową. Nauczyciele bardzo sympatyczni otwarci i przede wszystkim profesjonalni. Wymowa na bardzo wysokim poziomie."

"Bardzo ciekawa forma prowadzenia zajęć - jasny i przejrzysty przekaz wiedzy, poparty przykładami, sporo ćwiczeń w formie gier i zabaw ułatwiających przyswajanie wiedzy - przy tym relax i integracja z grupą :) Możliwość poszerzania i ćwiczenia wiedzy dzięki wciągającym gierkom on-line (Quizlet). Ciekawym rozwianiem jest to, że lektor przed i po każdej lekcji umieszcza na stronie informację co będzie lub co było omawiane na zajęciach i można sobie to w każdej chwili sprawdzić."


Współpracujemy z najlepszymi firmami w Myślenicach:

Zapraszamy!