Radość uczenia się przez całe życie

Postęp cywilizacyjny nie jest możliwy bez odkryć technologicznych, aby tego dokonać, należy mieć solidne podstawy. Właściwie ukierunkowane myślenie matematyczne wsparte bardzo dobrą znajomością języków, zapewni naszym licealistom ogromne możliwości w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej i odkrywania własnych pasji.

Dlatego w naszym liceum szczególny nacisk położyliśmy na:
  • naukę przedmiotów ścisłych (matematyka, biologia, chemia)
  • znajomość języków obcych (zajęcia z native speakerem)
  • indywidualne podejście do ucznia (nauka w 15-osobowych klasach)

Prowadzimy sprawdzone autorskie programy nauczania na wysokim poziomie. Oferujemy bogatą listę niestandardowych zajęć pozalekcyjnych, unikalne projekty z prywatnymi przedsiębiorcami oraz angażujące społecznie wolontariaty.

Wyjątkowa atmosfera szkoły, zawarte w niej przyjaźnie oraz gotowość niesienia pomocy ze strony kolegów i nauczycieli, to gwarancja na udaną przyszłość młodzieży i ich wkładu w rozwój innowacji w wielu dziedzinach naukowych, tj. biotechnologia, technologia informatyczna, medycyna, energetyka.

Neoschool na Facebook'u